Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SİZİN DESTEĞİNİZ BİZLERİ MOTİVE EDİYOR

Altıeylül Belediye Başkanı ve Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı kırsal mahallelerde seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Altıeylül Belediye Başkanı ve

Avcı, “Bağımsız olarak çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri yalnız bırakmayan siz değerli Altıeylüllü vatandaşlarımız; sizin desteğiniz bizleri motive ediyor. 1 Nisan’dan sonra Altıeylül’ü Balıkesir’in birinci ilçesi yapmak için çalışacağız” dedi.

KIRSAL MAHALLELERDEN HASAN AVCI’YA TAM DESTEK

Hizmet verdiği yaklaşık 7 yılda birçok projeyi hayata geçiren Altıeylül Belediye Başkanı ve Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, Ovabayındır, Aslıhantepecik, Yenice ve Aslıhan kırsal mahallelerinde seçim çalışmasına devam etti.

“HERKESE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM”

Her gittiği yerde samimiyeti, coşkuyu, heyecanı Altıeylüllerle yaşayan Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, gösterilen tevazu karşısında herkese ayrı ayrı teşekkür etti.  Avcı, “Sizlerden destek bekliyoruz. 31 Mart Yerel seçimlerinde Altıeylül’de bağımsız aday olarak çıkmış olduğumuz bu yolda sizlerin oylarını alarak Altıeylül’e hizmetlerimizi sürdüreceğiz” diye konuştu.