AK Parti Balıkesir Milletvekili, Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi ve KEFEK Komisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur, AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı ile üyelik çalışmaları kapsamında ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Balıkesir Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Nurten Arslan ve teşkilat üyeleri ile yaptığı çalışmada hem hemşehrilerini ziyaret etti hem de partiye üyeliklerini yaptı.

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı, Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Nurten Arslan, Türkan Özcan ve Gonca Erdem ile birlikte yaptığı ziyarette hemşehrileriyle sohbet eden Milletvekili Uygur, hükümetin ve Partinin çalışmalarını anlattı. Gittiği evlerde evsahiplerinin üyeliğini bizzat yaptı. 

 

Milletvekili Uygur söz konusu ziyaretlerle ilgili şunları ifade etti; “İl Başkanlığımızın Sosyal Politikalar birimi ile birlikte 5 evimizi ziyaret ettik. Bizleri son derece samimiyetle karşılayan ev sahiplerimizin nazik misafirperverliğinden büyük mutluluk duyduk. Partimize gönül vermiş kıymetli hemşehrilerimizle hem sohbet ettik, hem hükümetimizin son dönemdeki başarılı çalışmalarını paylaştık. Bir kez daha gördük ki, Partimize üye olarak kazandırdığımız hemşehrilerimizin liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımıza güveni tam. AK Parti 10,5 milyonu aşkın üyesiyle yalnızca Türkiye’nin değil, dünyanın sayılı siyasi hareketlerinden birisidir. Sayın Cumhurbaşkanımızın her zaman ifade ettiği gibi AK Parti, milletin partisidir. 83 milyonun tamamının partisidir. AK Parti’nin asıl kurucusu da sahibi de milletimizin bizatihi kendisidir. Bizim milletimizden başka yaslanacak dayanağımız yoktur. Biz milletimizle her daim iç içeyiz. Teşkilat çalışmalarımızda kapı kapı dolaşarak milletimizle hemhâl oluyoruz, taleplerini dinliyoruz. Üyelik çalışmalarımız kapsamında da yeni isimleri, yeni yüzleri kadrolarımıza dahil ederek ailemizi büyütüyoruz. Biz gerçekten büyük bir aileyiz. Yapılan her yeni üye kaydı ile partimizle birlikte ülkemizin de güçlendiğini biliyoruz. Önce millet, önce Türkiye diyen herkese elimizi uzattık. Partimiz Ana Kademesiyle, Kadın Kollarımızla, Gençlik Kollarımızla ailemize her geçen gün yeni üye kazandırmanın heyecanını yaşıyor. Balıkesir İl Teşkilatımızla birlikte temizlik, maske, mesafe tedbirlerine harfiyen uyarak partimize yeni üyeler kazandırma çalışmalarına devam edeceğiz” dedi.

 

Milletvekili Uygur ve beraberindeki heyet son olarak önceki dönem teşkilat mensubu İlknur İnan’ın evini ziyaret ederek, eşi Abdulgafur İnan’a geçmiş olsun dileklerini iletti.