İYİ PARTİ Genel Başkanı Başdanışmanı Opr. Dr. Turhan Çömez, Edremit İlçe Teşkilatı ile Artı Körfez Roman Dernekleri Federasyonu’nu ziyaret etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Başdanışmanı Opr. Dr Turhan Çömez, 4 Aralık tarihinde yapılan olağan genel kurulda Edremit İlçe Başkanlığına seçilen Oğuzhan Civgaz ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Parti girişinde Civgaz İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri partililer tarafından karşıladı.

İYİ Parti İl Başkanı Özlem Ural, Havran İlçe Başkanı Mustafa Kızıl, İl Kadın Kolları Başkanı Füsun Ayman’ın da hazır bulunduğu ziyarette Çömez, olağan genel kurullarını tamamlayan İlçe Teşkilatlarına ‘’Hayırlı olsun’’ ziyareti yaptığını söyledi.

Türkiye’nin çok ağır problemlerle boğuştuğunu ve çok zor bir süreçten geçtiğini anlatan Çömez, Genel Başkanı Meral Akşener önderliğinde ülkenin kaderini değiştirmek için yola çıktıklarını kaydetti.

İlçe Başkanı Oğuzhan Civgaz da yaptığı konuşmada Genel Başkan Başdanışmanı Opr. Dr. Turhan Çömez’i Edremit’te ağırlamaktan onur ve gurur duyduklarını söyledi. İl Başkanımız Özlem Ural da İl Başkanı olarak son kez İlçe Teşkilatlarını ziyaret ettiğini kaydetti.

Konuşmaların ardından Çömez ve beraberindekiler Artı Körfez Roman Dernekleri Federasyonu’nu ziyaret etti. Çömez, bu ziyaret öncesi yol üzerindeki esnafları ziyaret ederek Meral Akşener’in selamını iletti.

Cumhuriyet Meydanında banklarda oturan vatandaşlarla da sohbet eden Çömez, daha sonra Atatürk Anıtı önünde partililerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Çömez ve partililer, Balıkesir’den meclise 5 milletvekili göndereceklerine inandıklarını belirterek 5 işareti yaptılar.

Artı Körfez Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı ve Edremitli Romanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Pekçetin’i ziyaret etti.

Roman vatandaşları tarafından coşkuyla karşılanan Çömez, Roman vatandaşların, eğitim, sağlık başta olmak üzere bir çok sorunu bulunduğunu, bunları en kısa sürede çözüme kavuşturacaklarını kaydetti.