Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

GÜNDOĞAN’DA MİTİNG GİBİ SEÇİM OFİSİ AÇILIŞI

Altıeylül 2. Gündoğan mahallesinde bulunan AK Parti Seçim İrtibat Ofisi’nin açılışı yapıldı.

Altıeylül 2. Gündoğan mahallesinde

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Niyazi Tunç, AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanları, XX., XXI., XXII. ve XXIII. Dönem Balıkesir Milletvekilli İsmail Özgün,  Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, teşkilat ve meclis üyeleri ile mahallelinin katıldığı açılış miting havasında gerçekleşti.

ALTIEYLÜL’ÜN ROMANINI YAZACAĞIZ

Açılış programında bir konuşma yapan Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray, yüksek heyecana sahip olmasının bir nedeninin de vatandaşın gösterdiği teveccüh ve samimiyetten kaynaklı olduğunu belirterek sözlerini şu şekilde sürdürdü; “ Gümüşçeşme, Hakkı Çavuş, Gündoğan mahallesi sakinleri, kıymetli vatandaşlarım bu sıcak ve samimi karşılamanızdan dolayı sizlere teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Ben Altıeylül’ün içinden, Ayvatlar mahallesinden çıkmış bir kardeşinizim. Silahlı Kuvvetlerde yaklaşık otuz yıl görev yaptım. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin, Genel Başkan Yardımcımızın, Milletvekillerimizin, Büyükşehir Belediye Başkanımızın, İl Başkanımızın tensipleriyle Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı olarak gösterildim. Otuz yıl devletin hizmetindeydim, sizlerin de teveccühleriyle inşallah 1 Nisan’dan itibaren sizin emrinizde olacağım. Sizlerle beraber Altıeylül’ün romanını yazacağız.”  dedi.

ALTIEYLÜL’Ü, ALGEM’İ BİZ KURDUK

2014 yerel seçimlerinin hemen ardından Altıeylül Belediyesi’nin kurucu başkan yardımcısı olduğuna dikkat çeken Eray, “Altıeylül’ü sandalye tepesinde biz kurduk. Sizlerin içinden sevdiğimiz kardeşlerimizle, meclis üyelerimizle birlikte kurduk. Yine beraber hizmet etmeye devam edeceğiz. Altıeylül Gelişim Merkezi ALGEM’in kurucusu benim. Sosyal Belediyecilik örneği olan bu proje ile, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza sosyal yardımlar, meslek edindirme kursları, kurslara gelen hanım kardeşlerimizin küçük çocukları için ücretsiz kreş hizmeti, yaşlı bakım hizmeti gibi bir çok projeyi hayata geçirerek sizlerin hizmetine verdik. Bir çok alanda belediyemizin adını hızlı bir şekilde duyurarak ödüller kazandırdık.” dedi.

BALOSB’de İSTİHDAMI ARTIRDIK, 62 FABRİKA KAZANDIRDIK

Belediye hizmetleri ardından BALOSB Balıkesir Sanayi Bölge Müdürlüğü görevini de başarıyla sürdürdüğünü ifade eden Eray, “Şehrimizin büyükleri bize BALOSB’de ihtiyaç var, oraya git ve ayağa kaldır dediler ve Organize Sanayi Bölgesi’ni bize emanet ettiler. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz ile birlik içinde, orada da büyük işlere imza attık. 8 yıl boyunca BALOSB’ de 62 fabrikayı Yücel Başkanımla Balıkesir’e kazandırdık. 62 fabrika çalışıyor, bu 15 bin istihdam demek. Ama yetmez. Sırada 58 fabrika daha var. Bu fabrikaların alt yapı ihalesi çok yakında yapılıyor. İnşallah bu fabrikalar da hizmete girdiğinde 15 bin istihdam daha gerçekleşecek. Sizler bizlere güvendiğiniz takdirde bu deneyim ve tecrübelerimizin üzerine ekleyerek daha yaşanılır, müreffeh bir Altıeylül için göreve talibiz.” dedi.