Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

DİNKÇİLER MAHALLESİ KADINLARINDAN ERAY’A DESTEK

Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Mesut Eray Dinkçiler Mahallesi kadınlarıyla buluştu.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan

Ak Parti Altıeylül İlçe Başkanı Erdinç Alcan, MHP Altıeylül İlçe Başkanı Alper Okçelik, Altıeylül meclis üyeleri, teşkilat üyeleri ve Dinkçiler mahalle sakini kadınların katıldığı buluşmada bir konuşma yapan Cumhur İttifakı Altıeylül Belediye Başkan adayı Mesut Eray “Kadınlarımız, analarımız, bacılarımız, eşlerimiz, hayat arkadaşlarımız.. Kadınların olmadığı bir toplum düşünemiyorum. Elini attığı yeri güzelleştiren siz kıymetli kadınlarımıza bir kez daha saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Toplumun siyasetçilerden en büyük beklentisinin iş, aş ve ekonomik girdi olduğunun altını çizen Mesut Eray sözlerine şu şekilde devam etti; “Biz, siyaset ve belediyecilik dediğimiz zaman vatandaşlarımızın en büyük beklentisi;  iş, aş, ekonomik girdi oluyor.  Bu beklentileri, Balıkesir Organize Bölgesi’nde yapmış olduğumuz çalışmalarla karşılamaya çalıştık. Öncelikle bölgenin alt yapısını hazırladık. Yeni yatırımların önünü açtık, fabrika sayısının artmasını sağladık. Ticaret Merkezini, Gümrük Müdürlüğü’nü hizmete soktuk. İstihdamı artırdık. Belediyecilik bir gönül işidir. Gayret bizden tevfik Allah’tan diyerek yola revan olduk.  Allah nasip ederse, sizler de bize teveccüh gösterip bizi seçerseniz 1 Nisan’dan itibaren Altıeylül bize emanet olacak. Projelerimizi sadece merkez mahalleler için değil,  kenar mahallelerimizde de şehir merkezindeki konforu yaşatmak üzere hazırlıyorum.” Dedi.

Dinkçiler Mahallesi Sabri Uğur Parkı ve Millet Kıraathanesi’nde yapılan buluşmada, vatandaşların yakın ilgisiyle karşılanan Cumhur İttifakı adayı Mesut Eray, program sonunda kadınlar ve çocuklarla muhabbet etti, hatıra fotoğrafı çektirdi.