Deva Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Ahmet Edip Uğur’la, Balıkesir Kurucu İl Başkanı Av. Kemal Aydemir ve beraberindeki heyet Bigadiç İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Altıeylül ve Karesi İlçe Başkanlarının da eşlik ettiği heyet, Bigadiç Kurucu İlçe Başkanı olarak atanan Yusuf Demirbaş ve ekibine başarılar diledi.

İl Başkanlığı olarak Bigadiç teşkilatımızın hızla yapılanmasını sağlayan tüm ekibine teşekkür ettiklerini ifade eden İl Başkanı Aydemir açıklamasına şu cümlelerle devam etti “Başarımızın temelinde yatan uyumlu bir ekip çalışmasıdır. Ortak akıl üzerinden hareket ederek oluşturduğumuz teşkilatlanma çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Organize olmayı kısa süre içerisinde başardık ve kongre sürecimizi başlattık. Ülkemiz ve şehrimiz için dertlenen herkesi partimize katılmaya ve çözümün bir parçası olmaya davet ediyoruz. Ülkemize DEVA olmak için yola çıkmış olan bizler, büyük bir sorumluluk aldığımızın bilincindeyiz.Büyük bir gayret içerindeyiz. Dertlere DEVA olmak için buradayız, geliyoruz.” dedi