İl Kongresini tamamlayan Deva Partisi ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. İl Başkanı Av. Kemal Aydemir ve İl Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet BEST Yönetim Kurulu Başkanı Rona Yırcalı’ya bir ziyaret gerçekleştirdi

Ülkenin önde gelen sanayi kuruluşlarından birisi olan ve Balıkesir’in gurur duyduğu BEST tesislerinde gerçekleşen ziyarette ülke gündemine dair fikir alışverişinde bulunma fırsatını elde ettiklerini ifade eden Deva Partisi İl Başkanı Av. Kemal Aydemir; Rona Yırcalı’nın kendi tecrübesine dayanarak aktardığı bilgileri paylaşmasından ötürü duydukları memnuniyeti dile getirirken, bu bilgilerin kendileri için fazlasıyla önemli olduğunu da sözlerine ekledi.

İl Kongresinin hemen sonrasında çalışmalarını daha da hızlandırdıklarını belirten Başkan Aydemir “Ülkemizin içerisinde bulunduğu durumu kavramış bir kadro olarak yolumuza devam etmekteyiz. Son dönemde yaşanan gelişmelerin yaratmış olduğu tahribatın da farkındayız.
Türkiye’mizi güzel günlerin beklediğine dair olan inancı yükseltmek, toplumun içinde bulunduğu karamsarlığı ortadan kaldırarak, refah dolu günlere kavuşturacak olan tek siyasi parti biziz.
Bütün yaşananları düzeltmek, sorunlara çözüm bulmak ve dertlere DEVA olmak için buradayız, geliyoruz” dedi