Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanlığı, Balıkesir Eğitim-Sen İl Yönetim Kurulu Başkanı ve üyelerini ağırladı.

Balıkesir’de son dönemde Covid-19 salgını sebebi ile uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerin ve öğretmenlerin yaşadığı sıkıntıların değerlendirildiği önemli bir ziyaret oldu. Balıkesir Eğitim-Sen Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Kilciler ve yönetim kurulu üyeleri CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Türkiye’nin ve Balıkesir’in eğitim sorunları ve gündemi hakkında konuşuldu. İl Başkanı Serkan Sarı, ziyareti sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

“ATMAMIZ GEREKEN ADIMLARI DAHA NET GÖRÜYORUZ”

Gerçekleşen ziyaretlerin kendilerine yeni fikirler verdiğini ifade eden Başkan Sarı, “Yeni seçilen Eğitim-Sen Yönetim Kurulu başkanı Halil İbrahim Kilciler ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız il başkanlığımızda bizleri ziyaret ettiler. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğumuz nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederim. Şehrin sorunlarına değindiğimiz, gündemi ele aldığımız her ziyaret ve birliktelikte hemşehrilerimizle biraz daha yakınlaşıyor ve atmamız gereken adımları çok daha net görüyoruz” ifadelerini kullandı.