Cumhuriyet Halk Partisi Altıeylül İlçe Başkanlığı, saha çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. CHP Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli ve yöneticiler Bahçelievler Mahallesi Teknik Lise Caddesi üzerinde mahalle temsilcileriyle birlikte esnafları ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Altıeylül İlçe Başkanlığı, saha çalışmalarına gaz verdi. Seçim tarihinin 14 Mayıs olarak belirlenmesi sonrasında sahadaki çalışmalarına yoğunluk veren CHP Altıeylül İlçe Başkanlığı, Bahçelievler Mahallesi Teknik Lise Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret etti. CHP Genel Merkezi’nin hayata geçirdiği esnaf sorunlarının ele alındığı proje kapsamında Bahçelievler Mahallesi’ndeki küçük işletmelerin kapısını çalan İlçe Başkanı Hakan Şehirli ve yönetim kurulu üyeleri, esnafların sorunlarını dinledi. Mahalle temsilcileriyle birlikte verimli bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden CHP Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Şehirli, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak toplumun bütün kesimlerinin sorunlarıyla ilgileniyor ve çözüm önerileri sunuyoruz. Bu iktidarın en çok mağdur olan kesimler arasında yer alan esnafımızı ziyaret edip sorunlarını dinledik. CHP iktidarında yapacağımız çalışmalar hakkında onlara bilgiler verdik. Sahada yaptığımız çalışmalarda esnafımızın büyük sorunlarının olduğunu gördük. 14 Mayıs’taki seçimden sonra onların sorunlarını çözüme ulaştıracağız” dedi.

 

ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ CHP’DEN

CHP Altıeylül Kadın Kolları İlçe Başkanlığı’ ise maddi durumu olmayan öğrencilere karne hediyesi verdi. Mahallelerden tespit edilen başarılı öğrencilere çanta ve kırtasiye ürününden oluşan hediye seti CHP Altıeylül İlçe Başkanlığı’nda dağıtımı gerçekleştirildi.