AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, aynı gün içinde Balıkesir Ticaret Borsası, Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği, Balıkesir Ticaret Odası ve MÜSİAD Balıkesir Şubesi’ni ziyaret etti.
Yoğun geçen ziyaretlerin ardından açıklama yapan Milletvekili Mustafa Canbey; “Bugün iş dünyamızın kıymetli temsilcileriyle bir araya geldik. Zorlu geçen pandemi sürecinin iş dünyasına etkilerini konuştuk” dedi.

İş Dünyasını Dinledi
Ekonomi ve ticari hayat başta olmak üzere istihdamı korumak için gereken tedbirlere yönelik konuların konuşulduğu ziyaretlerde, Balıkesir’in sorunları dile getirildi. Hayvancılık ve tarım sektörü başta olmak üzere esnafın yaşadığı sıkıntıların konuşulduğu görüşmelerde iş dünyasının temsilcileri taleplerini dile getirdi.

İş Dünyası Elini Taşın Altına Koyuyor
İş dünyasının pandemi ile mücadele başta olmak üzere birçok konuda elini taşın altına koyduğunu belirten Canbey, “Bu zor dönemde her zamankinden daha çok kenetlenerek, üretimi ve istihdamı artırmak için daha fazla çalışmalıyız. Biz vekiller Ankara’da, STK temsilcilerimiz burada elimizden gelenin en fazlasını yapmaya hazırız.” ifadelerini kullandı.
 AK Parti Milletvekili Dr. Mustafa Canbey’e ziyaretlerinde AK Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ömer Munis, AK Parti Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu ve ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.