Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CANBEY HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTU

AK Parti Balıkesir Milletvekili

AK Parti Balıkesir Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Başkanvekili Dr. Mustafa Canbey, Balıkesir’de ziyaretlerini sürdürüyor. Karesi İlçesi Kırmızılar, Kurtdere ve Kamçıllı Mahallelerini ziyaret eden Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, buralarda mahalle hayırlarına katıldı, hemşehrileriyle selamlaştı. Canbey; “Elhamdülillah, bizim hemşehrilerimizin gönlündeki yerimiz hiç değişmedi.” dedi.

Yoğun yasama faaliyetleri ve yurtdışı programları sonrası Balıkesir’e gelmeyi ihmal etmeyen Milletvekili Canbey, en son Karesi ilçesinde Kırmızılar, Kurtdere ve Kamçıllı Mahallelesini ziyaret etti. Buralarda mahalle hayırlarında hemşehrileriyle bir araya gelen Canbey; “Her fırsatta hemşehrilerimiz ile bir araya geliyoruz. Birlikte olmanın huzurunu hep beraber yaşıyoruz. Her gittiğimiz yerde teveccüh görüyoruz. Memleket aşkımızı, sevdamızı, davamızı, yaptıklarımızı, yapacaklarımızı her vatandaşımıza anlatmayı kararlılıkla sürdürüyoruz. Elhamdülillah, bizim hemşehrilerimizin gönlündeki yerimiz hiç değişmedi. Milletimizden aldığımız güçle, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Mustafa Canbey’e, AK Parti Karesi İlçe Başkanı Hakan Aka, Balıkesir İl Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Karesi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kamil Yağız Yılmaz, AK Parti Meclis üyeleri ve AK Parti teşkilatı eşlik etti.