AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Güne Havran Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek başlayan Milletvekili Canbey, hastanemizde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak “Pandemi döneminin kahramanları olan tüm sağlık çalışanlarına  teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

MİLLET BAHÇESİ HAVRAN’A HAYIRLI OLSUN
Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy’u makamında ziyaret eden Mustafa Canbey; “Havran Belediye Başkanımız Emin Ersoy’u makamında ziyaret ederek ilçemizde yürütülen çalışmalar hakkında istişarelerde bulunduk. GES projesi ve sürecini başından beri takip ettiğimiz Koca Seyit Millet Bahçemizin ihale süreci tamamlandı. Havran’ımıza hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Havran’ın ardından İvrindi İlçesine geçen Milletvekili Mustafa Canbey, İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, AK Parti İvrindi İlçe Başkanı Muharrem Akçal, Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ve beraberindeki heyet ile birlikte ilçede devam eden eğitim yatırımlarını yerinde inceledi. Ziyaretlere ilişkin açıklama yapan Canbey; “Eğitim yatırımlarımızı artırmaya, projeleri takip etmeye devam ediyoruz. İvrindi Belediye Başkanımız Yusuf Cengiz, İlçe Başkanımız Muharrem Akçal, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Yücel, Gençlik Spor İlçe Müdürümüz Merve Göktaş ve Okul idarecilerimiz ile birlikte İvrindi Okullar Bölgesindeki çalışmaları ve yapımı devam eden 2 adet halı saha, 1 adet basketbol sahası ve 1 adet tenis kortu projelerini yerinde inceledik. İnşallah en yakın sürede projeleri tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.” dedi.
Devamında İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz’i makamında ziyaret eden Canbey, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İVRİNDİ-KORUCU-BERGAMA YOLUNDA ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR
“Balıkesirimizdeki yatırımları adım adım takip ediyoruz.” diyen ve İvrindi-Korucu-Bergama yol çalışmasını Bursa Karayolları Bölge Müdürü Ömer Güzel, İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz ve İlçe Başkanı Muharrem Akçal ile birlikte yerinde inceleyen Canbey, “Edremit sahil yolunu Korucu yoluna bağlayan çevre yolunda son aşamaya gelindi. Toplamda 10 Milyon Lira’ya mal olan çevre yolu kısa süre içinde tamamlanacak” diyerek, “İvrindi-Korucu-Bergama yolunda ise çalışmalar kısa zaman içinde başlayacak. Ulaştırma Altyapı Bakanlığımız tarafından gerekli ödenek desteği verildi. Yolumuzdaki çalışmaların başlaması ve hızlı bir şekilde tamamlanması için gerekli çalışmaları yürütüyoruz” ifadelerini kullandı. Son olarak İvrindi Belediyesi’nin İvrindi Kuzusu Damızlık Üretim Çiftliği’ni, Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, AK Parti İvrindi İlçe Başkanı Muharrem Akçal ve beraberindekilerle yerinde inceleyen Milletvekili Mustafa Canbey; “Meşhur İvrindi kuzumuzun genlerini muhafaza ederek, soyunun devamını sağlayan bu önemli çiftliği kuran Yusuf Başkanımıza teşekkür ediyoruz.” diyerek ziyaretlerini tamamladı.