Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK PARTİ DE BAYRAMLAŞMA

AK Parti Balıkesir İl

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı, Balıkesir Öğretmenevi’nde düzenlediği bayram buluşmasıyla Kurban Bayramı sevincini paylaştı.

Bayramlaşma etkinliğine , AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir, Milletvekilleri İsmail Ok, Mustafa Canbey, Ali Taylan Öztaylan, Önceki Dönem İl Başkanı ve Miiletvekili Adil Çelik, Önceki Dönem Milletvekilleri Ali Osman Sali, Kasım Bostan, Önceki Dönem Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Belediye Meclis Üyeleri, mevcut ve önceki dönem İl ve İlçe Yönetimleri, mahalle Yönetimleri iştirak etti. Sıra sıra bayram temennilerini dile getiren AK Parti protokolü birlik, beraberlik mesajı verdi. Programda konuşan İl Başkanı Mehmet Aydemir; “Birlik ve beraberliğimizi güçlendiren bir Bayrama daha bizleri kavuşturan Rabbimize şükürler olsun. Yardımlaşmanın ve dayanışmanın ortak sevinçlere dönüştüğü bir bayram da daha bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Yardımlaşma ve dayanışma demişken, birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinden olan köy hayırlarımızda 173 köyümüzde hemşerilerimizle muhabbet ikliminde bir araya geldik. Hasret giderdik.
Teşkilatımız , kadınlarımız ve gençlerimiz sahada olmaya devam ediyor.
Vatandaşımıza seçimden seçime değil, her daim ulaşma gayretindeyiz.
Köy hayırları da bu güzel buluşmalara vesile oluyor. Allah yüce gönüllü, merhamet timsali vatandaşlarımızın hayırlarını kabul etsin. diye konuştu. Seçimden sonra da dimdik ayaktayız diyen Aydemir , seçmenin kararına saygı duyarak muhalefete verdikleri sürenin dolduğuna işaret ederek ; 20 ilçedeki tüm haksızlık ve yanlışlıkların takipçisi olduklarının vurgusunu yaptı. Ayrıca Gazze’deki soykırıma dikkat çeken Aydemir konuşmasında “Kurban Bayramı vesilesi ile abluka altında soykırıma uğrayan başta Gazze ve Doğu Türkistan’daki Uygur kardeşlerimiz olmak üzere tüm mazlum coğrafyalarda akan kanın durmasını diliyorum.” temennisinde bulundu.