Beşiktaş Futbol Kulübünün eski başkanı Fikret Orman, Cunda Adası’na adeta hayran kaldı. Bodrum’da bir oteli olduğu bilinen Orman’ın, Cunda Adası’nda da yeni otel yapmak için arsa temin çalışmlarına başladığı öğrenildi.

Beşiktaş kulübü eski başkanı İşadamı Fikret Orman, Balıkesir’in incisi Cunda Adası’na yaptığı ziyarette adaya hayran kaldı. Cunda içinde arazi keşifleri yapan Fikret Orman ve ekibi Bodrumda bulunan otelinin aynı tasarımıyla 2. şubesini Cunda’ya açmayı planlıyor. Beşiktaş’a başkan olmadan önce işleri kötü giden ve Bodrum’daki oteli batmak üzere olan Orman, siyah beyazlı kulübe başkan olduktan sonra iş hayatında şahlanmıştı.

Geçtiğimiz haftalarda uzun süredir aşk yaşadığı Tuğba Coşkun ve yakın dostu Latif Ayaz ile Cunda’da buluşan işadamı, adada da 15 milyon liralık arsa baktı. Fikret Orman’ın arazi baktığı Cunda’da Rahmi Koç, Güler Sabancı ve Halis Komili’nin de evleri de bulunuyor. Orman’ın ekibine önümüzdeki yaz sezonuna kadar arazi çalışmalarının bitirilmesi için talimat verdiği öğrenildi.