Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÖN SEÇİM ÖNCESİ BAŞKAN SÖZÜ

Burhaniye Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, 10 Şubat Cumartesi günü belediye meclisi adaylarını belirlemek için yapılacak önseçime müdahale etmeyeceği sözünü verdi.

Burhaniye Belediye Başkanı ve

Başkan Deveciler, sosyal medyada yaptığı paylaşımda, “Geçtiğimiz dönem olduğu gibi bu dönemde her hangi bir müdahalem söz konusu olmayacaktır” dedi. Başkan Deveciler’in açıklaması şöyle:
“Cumhuriyet Halk Partimizin Değerli Üyeleri, Kıymetli Yol Arkadaşlarım, Bilindiği üzere partimizin aldığı karar gereği, Belediye meclis üyeliği adaylarının fermuar yöntemiyle örgüt denetiminde önseçimle belirlenmesi için 10 Şubat Cumartesi günü sandık başına gideceğiz. 2019 Yerel seçimlerinde genelge olmaksızın ön seçim isteyen Belediye Başkan adayı olarak seçilen arkadaşlarımızla 5 yıl boyunca, uyumlu bir birliktelik ve başarılı bir dönem geçirdik. Geçtiğimiz dönem olduğu gibi bu dönemde her hangi bir müdahalem söz konusu olmayacaktır. Ön seçime girecek arkadaşlarımıza başarılar dilerken seçilecek arkadaşlarımızla 5 yıl daha başarılara imza atacağımıza olan inancımla saygılar sunarım.”