Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Balıkesir’de doktor ve hemşirelerden Şifalı Ezgiler Konseri

Burhaniye ilçesinde, Burhaniye Devlet

Burhaniye ilçesinde, Burhaniye Devlet Hastanesinde görevli doktor ve hemşirelerin oluşturduğu koronun düzenlediği Şifalı Ezgiler Konseri yoğun ilgi gördü. Reha Yurdakul Salonunda düzenlenen konseri yaklaşık 300 kişi izlerlerken izleyiciler türkülere eşlik etti.

Burhaniye’de Devlet Hastanesinde doktor, hemşire ve diğer personelin oluşturduğu koro, 6 aylık çalışmanın ardından Reha Yurdakul Salonunda bir konser verdi. Diş hekimi Mazlum Çelebi’nin şefliğini yaptığı koronun konseri yoğun ilgi gördü. Konseri, Burhaniye Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Evren Akgöl ile yaklaşık 300 müziksever izledi. Salonu dolduran vatandaşlar da türkülere eşlik ederek, koro şefi ve koro üyelerine teşekkür etti.

Konseri çok beğendiğini anlatan emeli polis Kadir Hatipoğlu, “Burhaniye için çok güzel bir konser oldu. Her zaman yapılırsa çok iyi olur. Halkımız da bu türküleri seviyor. Hepsini alkışlıyorum” dedi. Dr. Tuğçe Ulusal da, “Büyük bir emekle hazırlanmış bir konser. Güzel vakit geçirttiler. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi. Dr. Hasan Kenarlı ise, “Bu konsere gelmiş olmaktan çok mutlu oldum. Burada yeni türküler duydum. Böyle olacağını tahmin etmemiştim. Çok beğendim. Çok duygulandım. Çok neşelendim. Kalkıp oynayasım geldi” dedi.

Koro şefi diş hekimi Mazlum Çelebi de, “Burhaniye Devlet Hastanesi doktorları, hemşireleri ve personelin oluşturduğu çok sesli koromuz ile bu akşam Şifalı Ezgiler Konseri verdik. 6 aylık çalışmanın ürünü bu. Bütün arkadaşlarımız keyif almaya geldi. Umarım seyircilerimiz de keyif almıştır” dedi.