AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Balıkesirli hemşehrileri ile bir araya geldiği ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

Ziyaretlerine Karesi İlçesi ile devam eden Aydemir, AK Parti Karesi İlçe Başkanlığında dava arkadaşları ile bir araya geldi. Aydemir burada İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayfer Özsoy ve Başkan Vekili Cemal Kocataş ile birlikte parti çalışmalarını ve ilçenin ihtiyaçlarına yönelik talepler ile ilgili bilgi aldı.

  
MİLLETVEKİLİ AYDEMİR’DEN MÜJDE
Milletvekili Aydemir, Balıkesir ziyaretinde hemşerilerine müjde de verdi. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Karesi Belediyesi’nin ortak projesi kapsamında Büyükpınar, Yaylacık ve Tatlıpınar yolunun yapıldığı müjdesini veren Milletvekili Aydemir, “AK Parti olarak hemşehrilerimize hizmet vermeye doyamadık, doymuyoruz. Balıkesir ve Balıkesirliler’e hizmet etmekten mutluyuz, hizmet etmeye de devam edeceğiz. Birlikte büyüyeceğiz Balıkesir” dedi.

 AYDEMİR’DEN 89 YAŞINDAKİ AYŞE TEYZEYE ZİYARET
Aydemir, Tatlıpınar mahallesinde yaşayan 89 yaşındaki Ayşe Gökçe Teyzeyi ziyaret ederek hayır duasını aldı.  “Gece gündüz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a dua eden Ayşe Teyzemize Rabbim sağlıklı, hayırlı ömür nasip etsin inşallah” diyen Milletvekili Aydemir, “Milletimizle buluşmak için çıktığımız bu yolda ziyaretlerimize devam edeceğiz. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek onların dertlerine ortak olacağız. Sahaya inerek taleplerini bizzat kendi ağızlarından dinlemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Tarlada çalışan çiftçilerle birlikte biber ekimi yapan Aydemir, Balıkesir’in bereketli topraklarının her karışını eken çiftçilerin kırsal kalkınma anlamında öncü olacaklarını ifade etti. Koronavirüs salgını sebebiyle gelişmiş bazı ülkeler gibi Türkiye’nin de zor bir süreçten geçtiğini kaydeden Aydemir, “Tüm zorlukların üstesinden birlik ve beraberlikle geleceğiz” dedi. Milletvekili Aydemir 90’lık Delikanlıları Ziyaret Ederek Sohbet Etti. Aydemir Yaylacık mahallesi ve son olarak Büyükpınar mahallesinin çınarları 90 yaşındaki Rukiye Teyze ile 96 yaşındaki Hasan Amcayı ziyaret etti.
İlçe ziyaretleri kapsamında bugüne kadar yapılan çalışmaları, devam eden projeleri ve gelecek süreçte yapılması planlanan çalışmaları değerlendiren Aydemir’e Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu, Karesi Kadın Kolları İlçe Başkanı Ayfer Özsoy, Karesi İlçe Başkanvekili Cemal Kocataş ile Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan eşlik etti.