Bugünkü Haberler
RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Abalı Denizlispor 34 21 9 4 67 72
2- Gençlerbirliği 34 22 4 8 50 70
3- Hatayspor 34 19 10 5 57 67
4- Osmanlıspor FK 34 19 5 10 49 62
5- Gazişehir Gzntp 34 17 8 9 60 59
6- Adana Demirspor 34 17 7 10 50 58
7- Altınordu 34 16 9 9 50 57
8- Ümraniyespor 34 14 11 9 44 53
9- Boluspor 34 14 7 13 41 49
10- Altay 34 12 11 11 52 47
11- İstanbulspor 34 10 13 11 45 43
12- Adanaspor 34 9 10 15 41 37
13- Giresunspor 34 8 12 14 32 36
14- Eskişehirspor 34 9 8 17 44 35
15- Balıkesirspor 34 11 7 16 36 34
16- Afjet Afyonspor 34 7 9 18 38 30
17- Birevim Elazığspor 34 6 7 21 38 25
18- K. Karabükspor 34 0 3 31 10 0
Üst Lig Play Off Alt Lig
POTADA DERBİ HAFTASI
POTADA DERBİ HAFTASI
25 Ocak 2019 22:23
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 66 views Okundu

Türkiye Basketbol Ligi’nin Balıkesir’deki iki temsilcisi Karesispor ve Bandırma Kırmızı, Pazar günü Bandırma’da karşılaşacak

16.Hafta mücadelesinde karşılaşacak iki ekipten Karesispor, ligde 12 galibiyet 3 mağlubiyet ile ikinci sırada bulunurken ev sahibi Bandırma Kırmızı, ligde 3 galibiyet 12 mağlubiyetle 15. sırada bulunuyor.

Bandırma Kırmızı-Karesispor karşılaşması 27 Ocak Pazar günü saat 14.00’te Bandırma Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu’nda oynanacak. Karşılaşmayı Orkun Yurtdaş, Egemen Ercan ve Murat Danışan hakem üçlüsü yönetecek.

EUGENE TEAGUE KARESİSPOR’DA

Thomas Gipson’ın ailesel sebeplerden ötürü takımdan ayrılması ve Doğukan Sönmez’in sakatlığı nedeniyle uzun rotasyonunda çok zorlanan Karesispor beklenen hamleyi yaptı. 2016-2017 sezonunda da Türk Telekom’da Gencer Baytimur ile birlikte çalışan Gene Teague sezonun geri kalanında Karesispor formasını terletecek. Gene Teague 2016-2017 sezonunda Türk Telekom’da 18 maçta 31 dakika ortalamayla 15.8 sayı 7.6 ribaund ve 1.9 asist ortalamaları tutturmuştu.

Gene Teague bu sezon forma giydiği Şili’nin Ancud takımında ise 21 maçta 30 dakika ortalamayla 17 sayı 8.9 ribaunt ve 1 asist ortalamaları ile mücadele ediyordu.

TBL’DE 16. HAFTA PROGRAMI

Bugün:

14.30     Final Spor-OGM Orman Spor (Bursa Atatürk)

16.00     Petkim Spor-Selçuklu Basketbol (Enka Spor Salonu)

17.30     Mamak Bld.Yeni Mamak-Bursa Spor (Mamak Belediyesi)

18.00     Akhisar Belediye-Edirne Spor (Akhisar Belediye)

18.00     Akhisar Belediye-OGM Orman Spor (Akhisar Belediye)

 

27 Ocak 2019, Pazar

14.00     Bandırma Kırmızı-Karesi Spor (Banvit Kara Ali Acar)




Yoruma Kapalıdır..

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa