Bugünkü Haberler
RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
Üst Lig Play Off Alt Lig
MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI
MUHTARLAR TOPLANTISI YAPILDI
17 Nisan 2019 16:52
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 179 views Okundu

31 Mart 2019 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Seçimi sonrası yeni dönemin ilk Muhtarlar Toplantısı Kaymakam Hüseyin Öner başkanlığında 16.04.2019 Salı günü Kaymakamlığımız Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

 

Yapılan toplantıda; 4541 sayılı Şehir ve Kasabalarda Mahalle Muhtar ve İhtiyar Heyetleri Teşkiline Dair Kanun başta olmak üzere ilgili Kanun ve mevzuatın muhtarlara verdiği görev ve sorumlukların anlatıldığı bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi. Yapılan sunumun ardından toplantıya katılan daire amirleri muhtarlarımızın ihtiyaç ve taleplerini doğrultusunda kurumlarının sorumluluk alanları hakkında bilgilendirme yaptı.

 

Toplantıda konuşan Kaymakam Öner; 31 Mart 2019 Pazar günü ilçemizde  yapılan yerel seçimlerin sonuçlarına göre Burhaniye’mizin mahallerine muhtar olarak seçilen tüm muhtarlarımızı tebrik ediyorum. Muhtarlık görevinin kamu hizmetleri için önemli bir merci olduğunu,  bu sebeple mahallelerimizde kamu hizmetlerine yönelik talep ve sorunların giderilmesinde ve etkin, verimli kamu hizmeti sunumunda  muhtarlarımıza önemli görevler düştüğünü belirterek, muhtarlarımızın kamu kuruluşları ile kuracağı yakın irtibat ile başarılı hizmetlere vesile olunacağını belirterek tüm mahalle muhtarlarımıza yürütecekleri çalışmalarında başarılar diledi. İNANÇ UMUT
Yoruma Kapalıdır..

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa