Bugünkü Haberler
RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Gençlerbirliği 30 20 4 6 43 64
2- Abalı Denizlispor 30 18 8 4 53 62
3- Hatayspor 30 15 10 5 45 55
4- Osmanlıspor FK 30 17 3 10 42 54
5- Gazişehir Gzntp 30 15 7 8 50 52
6- Ümraniyespor 30 14 8 8 38 50
7- Adana Demirspor 30 14 7 9 42 49
8- Altınordu 30 13 9 8 42 48
9- Boluspor 30 13 7 10 36 46
10- Altay 30 10 11 9 44 41
11- İstanbulspor 30 8 12 10 37 36
12- Balıkesirspor 29 10 6 13 28 36
13- Adanaspor 30 8 10 12 35 34
14- Eskişehirspor 30 8 8 14 38 32
15- Giresunspor 30 6 11 13 26 29
16- Afjet Afyonspor 30 6 7 17 34 25
17- Birevim Elazığspor 30 6 5 19 33 23
18- K. Karabükspor 29 0 3 26 8 0
Üst Lig Play Off Alt Lig
MİLLİ DAVET
MİLLİ DAVET
5 Nisan 2019 16:38
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber 28 views Okundu

U15 Milli Takımımızın 15-19 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul’da oynayacağı Uluslararası Dörtlü Turnuva müsabakalarının aday kadrosu açıklandı. Balıkesirspor BALTOKun başarılı defans oyuncusu Orçun Derbay da U15 Milli Takım kampına davet edilen oyuncular arasında yer aldı.

Aday kadroya davet edilen oyuncular 11 Nisan 2019 Perşembe günü saat 13.00’te TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi’nde toplanacak.

U15 Milli Takımı’nın Uluslararası Dörtlü Turnuva aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Kaleciler:
Berkin Özgür (Bucaspor), Emre Bilgin (Beşiktaş A.Ş.), Sacit Eren Nasuh (Bursaspor)

Defans:
Egemen Tutar (Beşiktaş A.Ş.), Emir Tintiş (Galatasaray A.Ş.), Eren Tunalı (Bursaspor), Kadir Yiğit (Bursaspor), Kerem Kök (Bursaspor), Mehmet Emin Kaburga (Kasımpaşa A.Ş.), Nihat Eriş (Kasımpaşa A.Ş.), Orçun Derbay (Balıkesirspor Baltok)

Orta Saha:
Adem Metin Türk (İstanbul Soma Aslan Gücü Spor), Bilal Musa Şentürk (Medipol Başakşehir FK), Burak İnce (Altınordu A.Ş.), Efe Birinci (Trabzonspor A.Ş.), Buğra Çağlıyan (Eskişehirspor), Mustafa Erdilman (Antalyaspor A.Ş.), Ulusoy Mert Kabasakal (Gençlerbirliği)

Forvet:
Melih Bostan (Fenerbahçe A.Ş.), Umut Yaşar Keçeci (Fenerbahçe A.Ş.)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Mehmet Hacıoğlu

Maç Programı:

Tarih-Saat 1. Takım Skor 2. Takım Stat / Yer
15.04.2019-16.00 Türkiye Litvanya TFF Riva Tesisleri
17.04.2019-16.00 Türkiye Arnavutluk TFF Riva Tesisleri
19.04.2019-14.00 Türkiye Beyaz Rusya TFF Riva Tesisleri



YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa