Bugünkü Haberler
RESMİ İLANLAR
PTT 1.LİG PUAN DURUMU
TAKIMLAR O G B M Av P
1- Hatayspor 14 9 3 2 21 30
2- Akhisarspor 14 7 4 3 21 25
3- BŞB.Erzurumspr 14 7 3 4 15 24
4- Bursaspor 14 8 2 4 22 23
5- Cesar Grup Ümraniyespor 14 6 4 4 24 22
6- Keçiörengücü 13 5 6 2 11 21
7- Ekol Göz Menemenspor 13 6 3 4 15 21
8- Fatih Karagümrük 14 5 5 4 18 20
9- Ekol Hastanesi Balıkesirspor 14 5 4 5 14 19
10- Giresunspor 14 5 4 5 16 19
11- Adana Demirspor 14 4 6 4 17 18
12- Altay 14 4 5 5 18 17
13- İstanbulspor 14 3 6 5 24 15
14- Altınordu 14 3 4 7 13 13
15- Osmanlıspor FK 14 4 2 8 16 11
16- Boluspor 14 2 5 7 13 11
17- Adanaspor 14 1 6 7 15 9
18- Eskişehirspor 14 4 2 8 21 5
Üst Lig Play Off Alt Lig
İLK YARININ PROGRAMI AÇIKLANDI
İLK YARININ PROGRAMI AÇIKLANDI
21 Kasım 2019 16:47
Font1 Font2 Font3 Font4

İlk yarının bitimine 6 hafta kalan 1. Lig’te, 5 haftalık program açıklandı. Balkes, 13. Hafta karşılaşmasında 2 Aralık Pazartesi günü, Hatayspor’u konuk edecek. 14. Haftada İstanbul’da Karagümrük ile karşılaşacak olan Balıkesirspor, bu müsabakaya 7 Aralık Cumartesi günü çıkacak. 15. Hafta da, 15 Aralık Pazar günü evinde Akhisarspor’u konuk edecek olan kırmızı beyazlılar, 16. Haftada 21 Aralık Cumartesi günü deplasmanda Eskişehirspor’un konuğu olacak. İlk yarının son maçında ise kırmızı beyazlılar, 28 Aralık Cumartesi günü sahasında Osmanlıspor’u ağırlayacak.

 

  1. hafta

29 Kasım Cuma:

19.00 İstanbulspor-Fatih Karagümrük (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

30 Kasım Cumartesi:

14.00 Keçiörengücü-Altınordu (Aktepe)

16.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Osmanlıspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Adanaspor-Bursaspor (5 Ocak Fatih Terim)

1 Aralık Pazar:

14.00 Cesar Grup Ümraniyespor-Akhisarspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

14.00 Giresunspor-Adana Demirspor (Giresun Atatürk)

16.30 Boluspor-Ekol Göz Menemenspor (Bolu Atatürk)

19.00 Altay-Eskişehirspor (Menemen İlçe)

2 Aralık Pazartesi:

19.00 Balıkesirspor-Hatayspor (Balıkesir Atatürk)

 

  1. hafta

6 Aralık Cuma:

19.00 Eskişehirspor-Cesar Grup Ümraniyespor (Yeni Eskişehir)

7 Aralık Cumartesi:

14.00 Hatayspor-Boluspor (Antakya Atatürk)

16.30 Fatih Karagümrük-Balıkesirspor (Vefa)

19.00 Akhisarspor-İstanbulspor (Spor Toto Akhisar)

8 Aralık Pazar:

14.00 Osmanlıspor-Altay (Osmanlı)

16.30 Altınordu-Adanaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16.30 Bursaspor-Giresunspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (5 Ocak Fatih Terim)

9 Aralık Pazartesi:

19.00 Ekol Göz Menemenspor-Keçiörengücü (Menemen İlçe)

 

  1. hafta 

13 Aralık Cuma:

19.00 Altay-Adana Demirspor (Menemen İlçe)

14 Aralık Cumartesi:

14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Giresunspor (Erzurum Kazım Karabekir)

14.00 Boluspor-Fatih Karagümrük (Bolu Atatürk)

16.30 İstanbulspor-Eskişehirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Adanaspor-Ekol Göz Menemenspor (5 Ocak Fatih Terim)

15 Aralık Pazar:

14.00 Keçiörengücü-Hatayspor (Aktepe)

14.00 Cesar Grup Ümraniyespor-Osmanlıspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.30 Balıkesirspor-Akhisarspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Altınordu-Bursaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

 

  1. hafta

20 Aralık Cuma:

19.00 Adana Demirspor-Cesar Grup Ümraniyespor (5 Ocak Fatih Terim)

21 Aralık Cumartesi:

14.00 Hatayspor-Adanaspor (Antakya Atatürk)

16.30 Eskişehirspor-Balıkesirspor (Yeni Eskişehir)

19.00 Akhisarspor-Boluspor (Spor Toto Akhisar)

22 Aralık Pazar:

14.00 Osmanlıspor-İstanbulspor (Osmanlı)

14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altay (Erzurum Kazım Karabekir)

16.30 Fatih Karagümrük-Keçiörengücü (Vefa)

19.00 Ekol Göz Menemenspor-Bursaspor (Menemen İlçe)

23 Aralık Pazartesi

19.00 Giresunspor-Altınordu (Giresun Atatürk)

  1. hafta

27 Aralık Cuma:

19.00 Adanaspor-Fatih Karagümrük (5 Ocak Fatih Terim)

28 Aralık Cumartesi:

14.00 Cesar Grup Ümraniyespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.30 Bursaspor-Hatayspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

16.30 Balıkesirspor-Osmanlıspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Altınordu-Ekol Göz Menemenspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

29 Aralık Pazar:

14.00 Boluspor-Eskişehirspor (Bolu Atatürk)

14.00 Keçiörengücü-Akhisar (Aktepe)

16.30 İstanbulspor-Adana Demirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Altay-Giresunspor (Menemen İlçe)



Bu haberler ilginizi çekebilir!

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa